8 670 90045 info@pasakuvaikai.lt

Komanda

Vadovė ir ankstyvasis muzikinis ugdymasDiana Petrovienė

Diana Petrovienė jau daug metų dirba įvairių renginių organizavimo srityje. Be ilgametės profesinės patirties, Diana yra ir 4 vaikų mama. Vyriausia dukra -  jau baigusi studijas, mažiausiam sūnui - penkeri. Augindama tokį būrį vaikų, Diana sukaupė daug patirties ir žinių apie vaikų poreikius, vaikams aktualias veiklas pagal jų amžių, vaikų užimtumą ir turiningo šeimos laisvalaikio organizavimą. Šeima Dianai - pati didžiausia vertybė, todėl realizuoti savo profesinius poreikius, toliau organizuojant įvairius užsiėmimus visai šeimai, Dianai teikia labai daug džiaugsmo ir įkvėpimo.

Meninė gimnastikaAnastasija Krivcova

Meninę gimnastiką Anastasija Krivcova pradėjo lankyti būdama 5-erių metų ir nuo tada ji tapo neatsiejama jos gyvenimo dalimi. Ji - Lietuvos meninės gimnastikos suaugusiųjų rinktinės narė, dalyvavusi ne viename čempionate ir turnyre. 12 metų profesionaliai sportuodama Anastasija sukaupė didelę patirtį, kuria ir nori pasidalinti su mažosioms gimnastėms. Aktyviai treniruoja mergaites jau trečią sezoną ir lengvai randa kelią į jaunųjų sportininkių širdis. Šiuo metu ji studijuoja Lietuvos edukologijos universitete sporto ir sveikatos fakultete ir yra šio universiteto aerobinės gimnastikos rinktinės narė.

Meninė gimnastikaEleonora Šneiderman

Meninę gimnastiką Eleonora Šneiderman  pradėjo lankyti būdama 6-erių metų ir jau vaikystėje suprato, kad meninė gimnastika yra jos sporto šaka. Aktyviai Eleonora sportavo 12 metų ir aktyviai dalyvavo Lietuvos bei užsienio varžybose bei čempionatuose.  Ji  - Lietuvos meninės gimnastikos rinktinės narė.  Meninės gimnastikos trenere Eleonora dirba jau trečius metus ir pabrėžia, kad lengvai suranda kalbą su visais vaikais. Šiuo metu Eleonora studijuoja Vilniaus  Kolegijos sveikatos priežiūros fakultete.                

VokalasDonata Juodelytė - Vang

Su muzika Donata Juodelytė Vang susijusi nuo vaikystės. Muzikos mokykloje baigusi smuiko klasę, mokslus tęsė Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje, kur įgijo chorinio dainavimo specialybę. 2006 metais. Klaipėdos universitete,  Menų fakultete, Donata baigė dainavimo studijų programą, o 2016 metais Klaipėdos Menų akademijoje įgijo meno pedagogikos magistro kvalifikacinį laipsnį. Taigi Donata gali didžiuotis turėdama chorinio ir solinio dainavimo, bei mokytojos specializacijas. Pedagoginį darbą ji dirba jau daugiau nei dešimt metų. Dirbdama su vaikais, daugiausia dėmesio skiria muzikinės vokalinės klausos ir atminties lavinimui, taisyklingam kvėpavimui, ritmo pojūčio lavinimui, aiškiai artikuliacijai ir dikcijai, artistiškumo ugdymui. Visada stengiasi suprasti kiekvieną vaiką, įsiklausyti į jo nuomonę, poreikius, perprasti individualius gebėjimus ir ugdyti juos. Skatina vaikus bendrauti vienus su kitais, įsiklausyti dainuojant vienas į kitą, derinti muzikines partijas, "susiklausyti" ir "susidainuoti". "Nes juk, žmogaus balsas pats tobuliausias, gražiausias ir sudėtingiausias muzikos instrumentas. Didis menas mokėti jį valdyti" - sako Donata.

Šokiai ir treniruotės vaikams, kalanetika suaugusiemsMarija Kaščiukienė

Šokių choreografė  ir trenerė Marija Kaščiukienė 2006 m. įgijo šokio pedagogikos specialybę, su Lietuvos ir užsienio vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų šokių grupėmis dirba jau 8 metus. Patirties Marija semiasi ir tobulėja Lietuvos bei užsienio choreografų seminaruose, šokių kursuose, dalyvaudama vietiniuose bei tarptautiniuose šokių konkursuose ir festivaliuose, vadovaudama vaikų vasaros bei dienos stovykloms, ruošdama ugdytinius įvairių švenčių bei metų baigimo koncertams, renginiams. Marija pati šoka ir aktyviai sportuoja jau 20 metų. Marijos vedamų šokių užsiėmimų metu mažieji šokėjai turės galimybę susipažinti su įvairių šokių stiliais. "Šoksime, lavinsime ritmo pojūtį, judesių koordinaciją, mokysimės ne tik girdėti, bet ir jausti muziką. Šokių užsiėmimai bus paįvairinami lavinamaisiais žaidimais bei mankšta, kurios metu atliksime įvairius tempimo, atpalaidavimo bei raumenų stiprinimo pratimus. Individualių ir grupinių užduotėlių metu skatinsime vaikų kūrybiškumą, gebėjimą išreikšti save, mokysimės gražiai bendrauti tarpusavyje" - pažinti pasakišką šokių pasaulį kviečia Marija. Na, o per sporto treniruotes šeimai bei suaugusiems nuobodžiauti taipogi tikrai neteks - ateikite ir įsitikinkite patys.  

KalanetikaJulija Jaromskaitė

Jau ketvirtoje klasėje Julija   žinojo, kad nori būti kūno kultūros mokytoja, todėl nuo vaikystės savo ateitį siejo su sportu, įgijo sporto bakalauro laipsnį ir mokytojos kvalifikaciją. Julija nori, kad žmonės suprastų, jog norint jaustis geriau (numesti svorio ar išryškinti raumenis), nereikia atlikti daugybės kardio treniruočių ar kilnoti didelių svorių! Visa tai galima pasiekti ir kitokiais būdais, o tam puikiai tinka kalanetika. Kalanetikos treniruotėje reikia atsipalaiduoti, įsiklausyti į muziką ir tai, ką sako tavo kūnas, suprasti jį. Kiekvienas žmogus turi gerbti savo kūną, neversti kažko daryti. Nereikia su niekuo rungtyniauti, tik su savimi. Pratimą atlikti taip, kaip gali, kaip kūnas šiandien leidžia. Rytoj bus rytoj. Julijos įsitikinimu, treneris – profesionalus, dėmesingas žmogui specialistas, matantis ir girdintis, ką žmogus jam sako, pataria kiekvienam individualiai. Tai žmogus, kuris ne tik padeda, bet įkrauna teigiama energija visai dienai, o neretai ir prajuokina. Didžiausia motyvacija Julijai, matyti besišypsančius veidus po treniruotės, rezultatus, kuriuos pasiekia lankytojos, nes tai dalelė mano darbo. Kartais tiek nedaug reikia žmogui – natūralios šypsenos ir trumpo žodelio „ačiū“ ir tu jau laimingas! Todėl daugiau šypsokimės ir skleiskim gerą nuotaiką!

JogaRūta Kilmanaitė

2005 ir 2007 metais Rūta Kilmanaitė jogos mokėsi Indijos vienuolyne pas mokytoją Šri Šri Šankarą. Nuo 2012 metų gegužės 12 dienos ji priklauso Tarptautinei Jogos Aljanso organizacijai, yra sertifikuota jogos mokytoja Rišikešo Jogos institute Indijoje. Rūta praktikuoja ir moko Sattva jogos. Sattva  - esmė, gėris. Jogos užsiėmimus Rūta veda nuo 2008 metų, su vaikais Rūta dirba nuo 2010 metų. Rūtos gyvenimo filosofija - ramiai kvėpuoti, priimti visas gyvenimo situacijas su meile ir ramybe, dažniau šypsotis, nes mes visi šioje planetoje tik pakeleiviai.