8 679 96400 info@pasakuvaikai.lt

Komanda

Vadovė ir ankstyvasis muzikinis ugdymasDiana Petrovienė

Diana Petrovienė jau daug metų dirba įvairių renginių organizavimo srityje. Be ilgametės profesinės patirties, Diana yra ir 4 vaikų mama. Vyriausia dukra -  jau baigusi studijas, mažiausiam sūnui - penkeri. Augindama tokį būrį vaikų, Diana sukaupė daug patirties ir žinių apie vaikų poreikius, vaikams aktualias veiklas pagal jų amžių, vaikų užimtumą ir turiningo šeimos laisvalaikio organizavimą. Šeima Dianai - pati didžiausia vertybė, todėl realizuoti savo profesinius poreikius, toliau organizuojant įvairius užsiėmimus visai šeimai, Dianai teikia labai daug džiaugsmo ir įkvėpimo.

Meninė gimnastikaAnastasija Krivcova

Meninę gimnastiką Anastasija Krivcova pradėjo lankyti būdama 5-erių metų ir nuo tada ji tapo neatsiejama jos gyvenimo dalimi. Ji - Lietuvos meninės gimnastikos suaugusiųjų rinktinės narė, dalyvavusi ne viename čempionate ir turnyre. 12 metų profesionaliai sportuodama Anastasija sukaupė didelę patirtį, kuria ir nori pasidalinti su mažosioms gimnastėms. Aktyviai treniruoja mergaites jau trečią sezoną ir lengvai randa kelią į jaunųjų sportininkių širdis. Šiuo metu ji studijuoja Lietuvos edukologijos universitete sporto ir sveikatos fakultete ir yra šio universiteto aerobinės gimnastikos rinktinės narė.

Šokiai ir treniruotės vaikams, kalanetika suaugusiemsMarija Kaščiukienė

Šokių choreografė  ir trenerė Marija Kaščiukienė 2006 m. įgijo šokio pedagogikos specialybę, su Lietuvos ir užsienio vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų šokių grupėmis dirba jau 8 metus. Patirties Marija semiasi ir tobulėja Lietuvos bei užsienio choreografų seminaruose, šokių kursuose, dalyvaudama vietiniuose bei tarptautiniuose šokių konkursuose ir festivaliuose, vadovaudama vaikų vasaros bei dienos stovykloms, ruošdama ugdytinius įvairių švenčių bei metų baigimo koncertams, renginiams. Marija pati šoka ir aktyviai sportuoja jau 20 metų. Marijos vedamų šokių užsiėmimų metu mažieji šokėjai turės galimybę susipažinti su įvairių šokių stiliais. "Šoksime, lavinsime ritmo pojūtį, judesių koordinaciją, mokysimės ne tik girdėti, bet ir jausti muziką. Šokių užsiėmimai bus paįvairinami lavinamaisiais žaidimais bei mankšta, kurios metu atliksime įvairius tempimo, atpalaidavimo bei raumenų stiprinimo pratimus. Individualių ir grupinių užduotėlių metu skatinsime vaikų kūrybiškumą, gebėjimą išreikšti save, mokysimės gražiai bendrauti tarpusavyje" - pažinti pasakišką šokių pasaulį kviečia Marija. Na, o per sporto treniruotes šeimai bei suaugusiems nuobodžiauti taipogi tikrai neteks - ateikite ir įsitikinkite patys.